BloodY*MaRy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BloodY*MaRy

 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 FAR CRY 3 BY------>>NoROCeL

Go down 
AuthorMessage
NoROCeL
Manager cs1.6
Manager cs1.6
NoROCeL


Messaggi : 105
Data d'iscrizione : 29/11/2012
Età : 28
Località : Slatina

FAR CRY 3 BY------>>NoROCeL Empty
PostSubject: FAR CRY 3 BY------>>NoROCeL   FAR CRY 3 BY------>>NoROCeL EmptyMon Dec 03, 2012 1:18 pm

Far cry 3 este un joc de gen shooter graficile lui fiind foarte bune desi nu este chiar ce ma asteptam eu ......jocul este bun ....l-am jucat si sincer cred ca ar fi putut sa puna mai multa grafica ....la cerintele de sistem pe care le are nu e chiar asa de bun in comparatie cu cel mai bun shooter al anului crysis 2 .....
Cerinţe de sistem minime:
• Procesor: 2.66 GHz Intel Core 2 Duo E6700 sau 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ sau mai bun
• RAM: 4 GB
• Placă video: 512 MB compatibilă cu DirectX 9.0 si Shader Model 4.0 sau mai bună (vezi lista de plăci video suportate)

Cerinţe de sistem recomandate:
• Procesor: Intel Core i3-530 sau AMD Phenom II X2 565 sau mai bun
• RAM: 6 GB
• Video Card: 1024 MB compatibilă cu DirectX 9.0 şi Shader Model 4.0 sau mai bună (vezi lista de plăci video suportate)

Sistem Hi-Performance
• Procesor: Intel Core i7-2600K sau AMD FX-4150 sau mai bun
• RAM: 8 GB
• Video Card: 1024 MB compatibilă cu DirectX 9.0 şi Shader Model 4.0 sau mai bună (vezi lista de plăci video suportate)
Cel mai interesant lucru la acest joc este povestea foarte bine realizata .....

Daca doriti sa il probati va urez killing placut Smile)
Back to top Go down
 
FAR CRY 3 BY------>>NoROCeL
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ADMIN_GREEN_CHAT BY--->NoROCeL
» NoROCeL.CFG
» Cfg by---->>>NoROCeL<<------
» Prototype 2 by----->>NoROCeL
» Taken 2 by--->NoROCeL

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
BloodY*MaRy :: Jocuri noi aparute-
Jump to: